Úmysly a prosby na ONLINE púť Muráň – Levoča 2020

Milí priatelia,

minulý rok sme spoločne putovali na Levočskú horu s archou plnou prosieb a aj vašich úmyslov. Ďakujeme za to, že si sa k nám pridal/a.

Spoločne sme vyniesli prosby na Levočskú horu, kde boli naším spoločným obetným darom na polnočnej sv. omši. Po polnočnej svätej omši sme tieto prosby odniesli do diecézneho centra mládeže DCM Premeny vo Važci, kde za ne o. Luboš Laskoty celý rok slúžil sv. omše.

Veríme, že náš Pán je mocný a koná aj dnes zázraky. Preto by sme ťa chceli poprosiť o poslanie svedectva, ktoré súvisí s vypočutým úmyslom. Toto svedectvo môže byť povzbudením pre všetkých Svedectvo stačí poslať na e-mail: muranlevoca@muranlevoca.sk. Svedectvá zverejíime na našej webovej stránke. Samozrejme, ak nechceš, aby sme zverejnili tvoje svedectvo, prosím pripíš nám o tom poznámku.

Aj tento rok je možnosť pridať svoju prosbu do archy pre online púť Muráň-Levoča. Vypočutie prosieb garantujeme. Modlitby a prosby sú v prvom rade o vzťahu s Bohom. On je láskavý a nekonečne milujúci. Počuje každú jednu modlitbu, či prosbu. Jeho oči plačú spolu s tebou a jeho srdce sa raduje spolu s tebou. Lebo ON je živý! Budeme radi, keď sa budeme spolu modliť za naše prosby.


Publikovaný

v

od

Značky: